KOMUNIKAT OBPON: Aplikacja internetowa OBPON.PL do ewidencji ulg we wpłatach na PFRON 'EWIDENCJA ULG 2016' - wdrożenie certyfikatu SSL

Szanowni Państwo,

Informujemy iż w dniu. 28.06.2016 r. dla aplikacji ewidencjaulg.pl został wdrożony certyfikat SSL, który ma na celu szyfrowanie danych przetwarzanych w aplikacji celem zabezpieczenia Państwa informacji.

 

 

Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

Zespół OBPON stara się i jest w ciągłym kontakcie z Państwem aby nasza aplikacja spełniała wszystkie Państwa wymagania przy jednoczesnej pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami prawa. Wkrótce udostępnimy w aplikacji moduł komunikatów, który na bieżąco będzie Państwa informował o wprowadzonych udogodnieniach i nowych funkcjach.

 

TYLKO W APLIKACJI 'EWIDENCJAULG 2016'

WSPARCIE MERYTORYCZNE PANI EDYTY SIERADZKIEJ!
W celu ułatwienia Państwu wypełnienia pierwszych deklaracji INF-U oraz INF-1-U Pani Edyta Sieradzka będzie odbierała telefony od wszystkich klientów, którzy wykupią dostęp do aplikacji 'EWIDENCJA ULG 2016',
w każdy poniedziałek w okresie od 18 lipca do 18 sierpnia 2016 r. w godzinach: 10.00-13.00

IMPORT DANYCH Z PROGRAMÓW KSIĘGOWYCH!
W aplikacji aktualnie istnieje możliwość importu danych z kilku programów księgowych. Nasi informatycy cały czas pracują nad możliwością importu danych z kolejnych programów.

FIRMA OBPON NIE POBIERA ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT W ZWIĄZKU Z MOŻLIWOŚCIĄ INTEGRACJI APLIKACJI 'EWIDENCJAULG 2016' Z PAŃSTWA SYSTEMAMI

BEZPŁATNA PREZENTACJA DLA FIRM UDZIELAJĄCYCH ULG WE WPŁATACH NA PFRON W SERWISIE ULGINAPFRON.PL!
W chwili obecnej firma OBPON, dla wszystkich swoich klientów, którzy wykupili bądź zdecydują się na korzystanie z aplikacji ewidencjaulg.pl oferuje prezentację firmy w swoim serwisie ulginapfron.pl przez okres 12 miesięcy BEZPŁATNIE. Korzystając z naszej aplikacji oprócz korzyści związanych z funkcjonalnością naszej aplikacji zyskujecie Państwo możliwość darmowej reklamy i pozyskania nowych kontrahentów.

Zapraszamy na stronę aplikacji www.ewidencjaulg.pl

 

Zespół OBPON

www.obpon.pl

 

 

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.
×