KOMUNIKAT OBPON: Import danych do e-PFRON2 z programu 'EWIDENCJA ULG 2016'

Szanowni Państwo,

 Firma Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, twórca aplikacji internetowej do ewidencji ulg we wpłatach na PFRON 'EWIDENCJA ULG 2016' informuje, iż wprowadziła kolejne udogodnienie, które pozwoli Państwu na łatwe i szybkie spełnienie obowiązku prowadzenia ewidencji ulg we wpłatach na PFRON, która jest dla Państwa obowiązkiem od 1 lipca 2016 r. zgodanie z rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie informacji dotyczących kwot obniżenia wpłat na PFRON oraz ewidencji wystawionych informacji o kwocie obniżenia z dnia 22 czerwca 2016 r.

Informujemy, że system Ewidencja Ulg został wyposażony w możliwość   eksportu wystawionych informacji INF-U do systemu e-PFRON2.

 

 

Ze względu na ograniczenia techniczne systemu e-PFRON2 nie możemy zapewnić wygodnej i niezawodnej formy eksportu dokumentów.

Wprowadzona metoda transferu danych jest jedynym możliwym rozwiązaniem przy obecnym stanie systemu e-PFRON2.

Zapewniamy, że OBPON nie ustaje w dążeniach do zmiany stanowiska przez PFRON co do wprowadzenia rozwiązań, które pozwolą na wygodny i niezawodny transfer danych.

Przypominamy, że obecnie najwygodniejszą formą wysyłki dokumentów do PFRON pozostaje wysyłka papierowych wersji informacji za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

 

Warunki poprawnego działania

 

Aby móc eksportować informacje do systemu e-PFRON2, należy pamiętać o spełnianiu powyższych wymogów. Jeśli chociaż jeden z warunków nie zostanie spełniony, poprawny eksport danych nie będzie możliwy. Jest to spowodowane ograniczeniami programu e-PFRON2.

 Pełna instrukcja importu dany z aplikacji 'EWIDENCJA ULG 2016' do systemy e-PFRON2 dostępna jest dla użytkowników aplikacji po zalogowaniu.

 

PRZYPOMINAMY PAŃSTWU JEDNOCZEŚNIE O POZOSTAŁYCH UNIKALNYCH WALORACH APLIKACJI 'EWIDENCJA ULG 2016':

 

1. IMPORT DANYCH Z PROGRAMÓW KSIĘGOWYCH!

W aplikacji aktualnie istnieje możliwość importu danych z następujących programów księgowych: Sage SymfoniaInsERT SubiektSoneta EnovaComarch Optima. Nasi informatycy cały czas pracują nad możliwością importu danych z kolejnych programów.

 

2. BRAK DODATKOWYCH OPŁAT ZA MOŻLIWOŚĆ INTEGRACJI APLIKACJI EWIDENCJAULG 2016 Z PAŃSTWA SYSTEMAMI KSIĘGOWYMI

3. BEZPŁATNA PREZENTACJA DLA FIRM UDZIELAJĄCYCH ULG WE WPŁATACH NA PFRON W SERWISIE ULGINAPFRON.PL!

W chwili obecnej firma OBPON, dla wszystkich swoich klientów, którzy wykupili bądź zdecydują się na korzystanie z aplikacji ewidencjaulg.pl oferuje prezentację firmy w swoim serwisie ulginapfron.pl przez okres 12 miesięcy BEZPŁATNIE. Korzystając z naszej aplikacji oprócz korzyści związanych z funkcjonalnością naszej aplikacji zyskujecie Państwo możliwość darmowej reklamy i pozyskania nowych kontrahentów.

4. WDROŻONY CERTYFIKAT SSL W APLIKACJI EWIDENCJAULG 2016

Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami.

5. BRAK DODATKOWYCH OPŁAT UZALEŻNIONYCH OD ILOŚCI GENEROWANYCH DOKUMENTÓW
- GWARANCJA STAŁEJ, KONKURENCYJNEJ CENY: 
1290 zł netto + 23% VAT

6. APLIKACJA E-SOD GRATIS PRZEZ 12 MIESIĘCY

e-SOD - aplikacja do rozliczeń dofinansowań do wynagrodzeń zatrudnionych osób niepełnosprawnych (SOD) i refundacji składek na ubezpieczenie społeczne (ZUS), dzięki której wypełnianie wniosków o dofinansowanie z PFRON nigdy nie było łatwiejsze

 

Aplikacja EWIDENCJAULG 2016 opracowana jest zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie informacji dotyczących kwot obniżenia wpłat na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz ewidencji wystawionych informacji o kwocie obniżenia (z dnia 22 czerwca 2016 r.).

Jest tworzona przez programistów OBPON pod opieką merytoryczną Pani Edyty Sieradzkiej - wybitnego specjalisty w dziedzinie funkcjonowania pracodawców osób niepełnosprawnych, w szczególności z zakresu dofinansowań do wynagrodzeń oraz ulg we wpłatach na PFRON.

 

Administracja OBPON

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.
×