Oferta nieaktualna - OBPON ogłasza rekrutację do programu “TELEWORKING DISABLED”

  

Firma OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH rozpoczyna realizację własnego programu "TELEWORKING DISABLED" przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych szczególnie poszkodowanych i wykluczonych z możliwości podjęcia pracy stacjonarnej.

 

W związku z realizacją zleceń dla znanych i największych pracodawców w Polsce uruchamiamy rekrutację osób niepełnosprawnych na stanowisko:

 

"KONSULTANT TELEFONICZNY – CALL CENTER"

 

Telepraca polega na pracy wykonywanej z miejsca zamieszkania, najczęściej za pośrednictwem komputera z dostępem do internetu, telefonu i innych narzędzi komunikacyjnych oraz specjalistycznego oprogramowania.

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ W STOPNIU UMIARKOWANYM LUB ZNACZNYM, POSIADASZ KOMPUTER Z DOSTĘPEM DO INTERNETU, SZUKASZ PRACY U POWAŻNEGO PRACODAWCY WYKONYWANEJ Z MIEJSCA ZAMIESZKANIA, NIE OBAWIASZ SIĘ WYZWAŃ ZWIĄZANYCH Z KONTAKTEM Z LUDŹMI ORAZ PRACY Z KOMPUTEREM I INTERNETEM, JESTEŚ SAMODZIELNY/A, CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ I SZKOLIĆ - ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

 

WYMAGANIA I OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

 • stopień niepełnosprawności (lekki, umiarkowany lub znaczny)
 • dyspozycyjność i pełna gotowość do wykonywania pracy w określonych godzinach
 • własny komputer i znajomość jego obsługi, pakiet Office lub inne programy
 • dostęp do internetu w miejscu zamieszkania oraz umiejętność korzystania z zasobów internetowych
 • brak wady wymowy, płynne posługiwanie się językiem polskim, znajomość języków obcych mile widziana
 • asertywność, samodzielność, brak barier w kontaktach telefonicznych z ludźmi
 • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz chęć uczestnictwa w szkoleniach telefonicznych i online
 • wszelkie dodatkowe umiejętności zostaną wzięte pod uwagę pod kątem posiadanych przez nas zleceń i oczekiwań naszych klientów

PRZYKŁADOWE ZADANIA:

 • obsługa infolinii (ruch przychodzący)
 • działania posprzedażowe, badanie poziomu satysfakcji klienta
 • biuro obsługi klienta (BOK)
 • umawianie przedstawicieli handlowych na spotkania
 • voicemailing
 • miękka windykacja
 • sprzedaż telefoniczna, oferowanie produktów i usług
 • pozyskiwanie zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
 • inne wg. zapotrzebowania

MIEJSCE PRACY: praca zdalna wykonywana w miejscu zamieszkania przy pomocy komputera, internetu, telefonu i innych narzędzi komunikacyjnych, specjalistycznego oprogramowania w zależności od stanowiska pracy. Cała Polska

OFERUJEMY: szkolenia, merytoryczną opiekę koordynatora, umowę o pracę, stałe atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki motywacyjne w zależności od osiąganych efektów.

 

WAŻNE INFORMACJE!

 

PRZYJĘCIE ZGŁOSZENIA OSOBY APLIKUJĄCEJ WARUNKUJEMY:

 • przesłaniem CV
 • listu motywacyjnego
 • skanu orzeczenia o niepełnosprawności (stopień umiarkowany lub znaczny)
 • wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (dołączyć poniższą formułę do zgłoszenia w treści e-maila)

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez: Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. ul. A. Fredry 1/1, 37-700 Przemyśl moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji. (Zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016r. Poz.992). W razie rezygnacji z dalszego udziału w rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wyżej wymienioną firmę. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Aplikacje niepełne mogą nie zostać wzięte pod uwagę.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Ilość miejsc pracy ograniczona. Zastrzegamy sobie brak odpowiedzi na nadesłane zgłoszenie bez podania powodu. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z kandydatem w dowolnym lub późniejszym terminie w zależności od posiadanych i napływających zleceń pracy.

 

KONTAKT:

Informacje i dokumenty prosimy przesyłać na nasz adres e-mail: praca@obpon.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

O NAS:

Firma OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH świadczy od ponad 15 lat usługi wyłącznie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z zakładami pracy chronionej i pracodawcami osób niepełnosprawnych z tzw. otwartego rynku pracy jesteśmy w stanie swoje usługi świadczyć w sposób profesjonalny na terenie całego kraju, wyczerpując wszelkie potrzeby naszych Klientów. Z usług naszej firmy korzysta już ok. 1500 firm. Odwiedzalność naszych serwisów internetowych to ok. 1 mln odwiedzin miesięcznie. W naszych serwisach znajduje się ponad 150 tysięcy artykułów, opracowań oraz ponad 11 tys. pytań i odpowiedzi, co stanowi największy zbiór informacji o tematyce dla pracodawców osób niepełnosprawnych. Na przestrzeni ostatnich kilku lat znacznie zróżnicowaliśmy zakres naszych usług, co zaowocowało tym, że jesteśmy w stanie obsłużyć naszych Klientów w sposób KOMPLEKSOWY. Z naszą firmą współpracują najlepsi specjaliści, znawcy tematyki zatrudniania oraz najwięksi pracodawcy. Działalność w obronie interesów pracodawców osób niepełnosprawnych zaowocowała również powstaniem Organizacji zrzeszającej pracodawców osób niepełnosprawnych OBPON.ORG. Firma prowadzi również działalność wydawniczą i ma swoim koncie wydanie kilkunastu książek o tematyce zatrudniania osób niepełnosprawnych, jak również publikację wielu artykułów na łamach prasy ogólnopolskiej. Swoją działalność rozszerzyliśmy również o agencję zatrudnienia. Dbamy o rozwój naszej firmy poprzez stałe podnoszenie jakości oferowanych usług co ma bezpośredni wpływ na zwiększanie przychodów. Duże znaczenie ma dla nas działalność charytatywna, której również się poświęcamy.

 

Program "TELEWORKING DISABLED":

Program ma celu aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych szczególnie poszkodowanych przez los, ze względu na niepełnosprawność mających trudność w podjęciu pracy stacjonarnej oraz umożliwiający szkolenia przystosowawcze do pracy z wykorzystaniem komputera, internetu, narzędzi komunikacyjnych oraz specjalistycznego oprogramowania w tym również dla osób niedowidzących i niewidomych.

 

Nasze serwisy:

serwis informacyjny
www.obpon.pl
serwis konsultacyjno doradczy (pytania i odpowiedzi)
www.vademecumwiedzy.pl
telefoniczna obsługa konsultacyjna (TOK)
www.tok.obpon.pl
największy portal pracy osób niepełnosprawnych
www.werbeo.pl
agencja pracy, rekrutacja osób niepełnosprawnych
www.rekrutacja.obpon.pl
portal rekrutujący dla osób niepełnosprawnych
www.praca.obpon.pl
portal rekrutacyjny dedykowany studentom i absolwentom
www.student.obpon.pl
aplikacja do rozliczeń dofinansowań do wynagrodzeń
www.e-sod.pl
system ewidencji ulg we wpłatach na PFRON
www.ewidencjaulg.pl
aplikacja system ewidencji Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
www.e-zfron.pl
serwis dla płatników PFRON oraz firm udzielających ulg we wpłatach na PFRON
www.ulginapfron.pl
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób NiepelnosprawnychOrganizacja Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
www.obpon.org
pełna oferta wydawnictw dla pracodawców Osób Niepełnosprawnych
www.ksiegarnia.obpon.pl
serwis prezentacyjny ośrodków rehabilitacyjno - wypoczynkowych
www.rehabilitacja.obpon.pl

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.
×