Komunikat OBPON.ORG: Ogólnopolska Kontrola NIK u pracodawców osób niepełnosprawnych w zakresie uzyskiwania z PFRON miesięcznego dofinansowania w latach 2014-2016.

Przedstawiamy pracodawcom informację (skan pisma z NIK), iż w Systemie SODiR online, w zakładce korespondencja, wszyscy pracodawcy wnioskujący o miesięczne dofinansowanie z PFRON dostali Komunikat z 19.07.2017 r. o obecnie prowadzonej ogólnopolskiej kontroli NIK wraz z prośbą o wypełnienie ankiety w zakresie uzyskiwanego z PFRON miesięcznego dofinansowania w latach 2014 -2016.

Blokada dostępu

Dostęp do tego zasobu oraz innych blokowanych zasobów serwisu informacyjnego posiadają tylko zarejestrowanie użytkownicy, którzy korzystają z okresowego płatnego dostępu do obpon.pl
Nowość! Dostęp dobowy (24h) za jedyne 100zł + 23% VAT Dowiedz się więcej »

Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i chciałbyś uzyskać płatny dostęp (1), (2,5), (5) lub (10) miesięczny do zablokowanych wiadomości zarejestruj się

Dla ułatwienia Państwu kontaktu z naszą firmą, uruchomiliśmy specjalną infolinię OBPON

0801 00 30 31

Płatności obsługuje:

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.
×