Podziękowania za udział w Ogólnopolskiej Konferencji Organizacji OBPON.ORG Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych pt. "Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych w Polsce w 2017 roku w świetle obowiązujących przepisów prawnych"

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo wziąć udział w Ogólnopolskiej Konferencji Organizacji OBPON.ORG Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych pt. "Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych w Polsce w 2017 roku w świetle obowiązujących przepisów prawnych"

Szanownym Prelegentom składamy serdeczne podziękowania za wzbudzające zaintersowanie i emocje wystąpienia.

Nasze podziękowania kierujemy także do Uczestników Konferencji. Jesteśmy wdzięczni za liczne przybycie, zaangażowanie i Państwa aktywny udział.

Niezwykle cenne, były dla nas także stanowiska zaprezentowane przez przedstawicieli Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Biura Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, Biura Rzecznika Praw Obywatelskich a także pozostałych reprezentantów środowisk zaangażowanych w rehabilitację i aktywizację zawodową Osób Niepełnosprawnych.

Celem Konferencji było propagowanie idei zatrudniania osób niepełnosprawnych i umożliwienie przedstawienia roli pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Jednocześnie konferencja przyczyniła się do stworzenia szansy dla osób niepełnosprawnych do wyrażenia swojej opinii o prawach im przysługujących w trakcie zatrudnienia.

Wyrażamy nadzieję, że nasze spotkanie było okazją do inspirującej wymiany myśli i ciekawej debaty. Zderzenie tych dwóch stanowisk – osób niepełnosprawnych aktywnych zawodowo i pracodawców, ich wspólna dyskusja, i zaprezentowanie poglądów przysłużyło się wypracowaniu konstruktywnych wniosków, które przekazane przez naszą Organizację na ręce przedstawicieli Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, staną się przedmiotem debaty parlamentarnej w tym zakresie.

Zarząd Organizacji OBPON.ORG

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

 

 

Fotorelacja z Ogólnopolskiej Konferencji "Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych w Polsce w 2017 roku w świetle obowiązujących przepisów prawnych" (Sejm, Sala Kolumnowa 06.10.2017r.)

 

  

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.