Prezentacja OBPONaplikacja - eSodWerbeoTelefoniczna Obsługa KonsultacyjnaVademecum Wiedzyaplikacja - EwidencjaUlg

Relacja OBPON: Zespół OBPON na XVII Targach Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

W dniu 10.10.2019r. odbyły się siedemnaste Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

Liczba zainteresowanych odwiedzających targi rośnie z roku na rok i równie dynamicznie poszerza się grono firm, oferujących zatrudnienie w naszym regionie. W tym roku z ofertami pracy przyjechało kilkadziesiąt firm min. z branży produkcyjnej, informatycznej, finansowej, doradczej, consultingowej, bankowej, usługowej oraz agencje zatrudnienia.

Wydarzenie zostało zainagurowane uroczystym powitaniem uczestników Targów Pracy przez Prorektora ds. Projektów i Współpracy prof. dr hab. Krzysztofa Surówkę.

Przez kilka godzin stoiska wystawców oblegali chętni do podjęcia zatrudnienia w prężnie rozwijających się firmach, których przedstawiciele służyli radą, odpowiadali na pytania i zachęcali do skorzystania z setek ofert pracy.

Targi odwiedzali nie tylko studenci i absolwenci wielu uczelni, ale także osoby, które chciałyby zmienić swoją zawodową karierę.

W tegorocznej edycji targów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, brała udział także nasza firma – Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Obecnym na targach, zaprezentowaliśmy nasz portal pracy dedykowany osobom z niepełnosprawnościami oraz ich pracodawcom – portal werbeo.

„Głównym celem werbeo, jest aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami, poprzez świadczenie bezpłatnych usług wspierających ich wejście na rynek pracy oraz dbanie o potrzeby naszych klientów – pracodawców, zdecydowanych zatrudnić osoby z niepełnosprawnościami w swoich firmach” – wyjaśniał  zainteresowanym Dyrektor Zarządzający OBPON – Rafał Kowalczyk.

 

Jesienne Targi Pracy UEK