Wyniki wyszukiwania

Strona 1 z 2383
Znalezionych artykułów: 23828

Oferty pracy: Rekordowa ilość ogłoszeń w internecie

Kategorie: Praca

Liczba ogłoszeń o pracę w internecie przekroczyła rekordowy poziom 200 tysięcy. Najwięcej ofert mieli do wyboru specjaliści ds. sprzedaży oraz obsługi klienta, IT i finansów, których setkami rekrutują centra nowoczesnych usług dla biznesu.

[Wywiad OBPON]: Rozmowa z Małgorzatą Tylewicz-Piwnik – Dyrektor ds. Prawnych OBPON

Kategorie: Aktualności, Szkolenia, promocje, Ważne informacje, Wywiad OBPON, Wywiad OBPON

Robert Marchwiany: Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych organizuje w maju cykl szkoleń dla Zakładów Pracy Chronionej i firm, które niedawno utraciły ten status. Będą one dotyczyć Zakładowych Funduszy Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dlaczego akurat ten temat zostanie podjęty?...

Zdolność do pracy oceni lekarz rodzinny?

Kategorie: Aktualności, Niepełnosprawni

Według zapowiedzi MZ, lekarze podstawowej opieki zdrowotnej mają przejąć od specjalistów z medycyny pracy część kompetencji dotyczących orzekania o zdolności do pracy. Konkretne rozwiązania ciągle nie są przekazane do konsultacji społecznych.

Pakt na rzecz dostępności

Kategorie: Aktualności, Niepełnosprawni

Dziś zainaugurowano jeden z 5 najważniejszych programów zapowiedzianych przez premiera Mateusza Morawieckiego – Dostępność+ 2018-2025. W konferencji, która odbywa się w warszawskim Centrum Nauki Kopernik udział wzięła minister Elżbieta Rafalska i wiceminister Krzysztof Michałkiewicz.

Niepełnosprawni to żaden elektorat

Kategorie: Aktualności, Niepełnosprawni

Sejmowy protest rodziców niepełnosprawnych dorosłych osób dowodzi, że istnieją obszary, w których nie zaszła nie tylko tzw. dobra, lecz jakakolwiek zmiana.

×