KOMUNIKAT OBPON.ORG: Przekazanie do Biura Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Komisji Polityki Społecznej i Rodziny uwag do projektu nowelizacji do ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Zarząd Organizacji OBPON.org w dniu dzisiejszym (14.02) na ręce Przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny – Pani Poseł Beaty Mazurek, przekazał Komisji uwagi do procedowanego obecnie rządowego projektu nowelizacji ustawy o rehabilitacji.

 

Przedstawione przez Organizację postulaty stanowią odzwierciedlenie zgłaszanych do nas przez pracodawców uwag krytycznych pod adresem rządowego projektu, który w żaden sposób nie stanowi odpowiedzi na problemy pracodawców, w wręcz przeciwnie – przysporzy nowych bardzo czasochłonnych i kosztownych obowiązków.

 

>>UWAGI OBPON.ORG

 

O dalszych postępach procesu legislacyjnego będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

Zarząd OBPON.ORG

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.
×